01024, м.Київ,
вул.Богомольця, 10
e-mail: profspilka.ovs@gmail.com
+38 044 2549834 (факс)
+38 044 2530566
+38 044 2561018
Member of the  <br>European Police Union
Member of the
European Police Union
ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ПРОФСПІЛКИ АТЕСТОВАНИХ ПРАЦІВНИКІВ ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ В БОРОТЬБІ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ І ТЕРИТОРІАЛЬНУ ЦІЛІСНІСТЬ УКРАЇНИ

ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ПРОФСПІЛКИ АТЕСТОВАНИХ ПРАЦІВНИКІВ ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ В БОРОТЬБІ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ І ТЕРИТОРІАЛЬНУ ЦІЛІСНІСТЬ УКРАЇНИ

Боротьба українського народу за незалежність тривала багато століть. Національна пам’ять українців зберігає спомини про подвиги та жертовність наших пращурів на тривалому, политому українською кров’ю шляху до незалежності.
Від 2014 року уособленням захисників України стали Герої Небесної Сотні, учасники Антитерористичної операції та Операції Об’єднаних Сил.
Звитяга українських воїнів під час російсько-української війни дала країні нових героїв — чоловіків і жінок української армії та силових структур, що воюють на Сході.
У результаті збройної агресії Росії проти України, за даними ООН, загинули більше 9 900 осіб, близько 23 450 було поранено. Близько 1 млн. 584 тис. мешканців Криму та Донбасу змушені покинути свої домівки.
Активну фазу збройної агресії Росії вдалося зупинити завдяки мужності українського народу, який став на захист своєї Батьківщини у складі Збройних Сил України, правоохоронних органів, а також добровольчих підрозділів.
“Захищаючи свою незалежність Україна змушена платити жахливу ціну. Внаслідок збройного конфлікту, розв’язаного Росією, вже загинуло 3 094 та поранено майже 12 000 захисників України”(за данними Форуму ОБСЄ, 02.07.2020).
Окремою сторінкою цієї боротьби її трагічним та героїчним символом, а водночас і прикладом нашої нездоланності став Іловайськ, де наприкінці літа 2014 року українські воїни опинилися сам на сам із нещадним ворогом.
За офіційними даними, під час Іловайської операції (7-29 серпня 2014 року) і подальшого розстрілу в так званому «зеленому коридорі» 366 українських воїнів загинуло, 429 –отримали поранення, 128 -потрапили в полон, 42- вважаються зниклими безвісти.
Україна щодня пам’ятає воїнів, які поклали своє життя за її волю та незалежність, а у день вшанування їхньої пам’яті кожен українець має виявити їм пошану, вдягнувши символічний сонях пам’яті та схиливши голову під час хвилини мовчання. Адже герої живі, поки жива пам’ять про них.
Тож, закликаю всіх 29 серпня о 10:00 спинитися та вшанувати загиблих захисників хвилиною мовчання.
З повагою Голова Профспілки Олександр Козленко