ЗАХОДИ ІЗ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ВІД КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ ТРИВАЮТЬ

Організації Профспілки атестовантих працівників органів внутрішніх справ України спільно із керівництвом територіальних органів Національної поліції України продовжують вживати активних спільних заходів із забезпечення індивідуального захисту поліцейських від коронавірусної інфекції.
Пропонуємо до Вашої уваги чергові прояви профспілкової благодійності, спрямованої на збереження здоров’я поліцейських, які задіяні у карантинних заходах :

Київською обласною організацією Профспілки 14.04. 2000р. передано до ГУНП в області безповоротну благодійну допомогу – 1,5 тис. захисних масок, 150 шт антисептику, 2 тис. рукавичок та 2 ультрафіолетовий опромінювач, загалом на суму більш як 70 тис. грн.

Черкаською обласною організацією Профспілки, з початку введення карантину і по теперішній час придбано засоби захисту поліцейських від коронавірусної інфекції – 100 комплеків захисних костюмів багаторазового використання –1,1 тис. захисних масок, 15 літрів антисептику, деззасоби для прибирання приміщень, дозатори для антисептиків, рукавички Перчатки на загальну суму 72,3 тис. грн.

Хмельницькою обласною організацією Профспілки з початку введення карантину спільно із ГУНП придбано 4 тис. масок на суму 40 тис. грн. для підрозділів поліції превентивної діяльності. Окрім того, первинною профспілковою організацією обласного управління поліції охорони придбано 2 тис. масок на 20 тис грн

Київська міська організація Профспілки за час дії карантину надала допомогу ГУНП в м. Києві, зокрема: закуплено дезінфікуючі речовини на 32,4 тис. грн., маски захисні на 141тис. грн, захисний комплект на загальну суму 36 тис. грн, 10 комбінезонів TYCHEM 10 масок BLSCL3 і 50 фільтрів до них тощо. Всього витрачено більше 210 тис. грн.