Вони під загрозою – найперші.

Вони під загрозою – найперші. Бо, вартуючи правопорядок під час епідемії коронавірусу постійно контактують із хворими. Та чи достатнім є їх особистий захист від хвороби? Нажаль, ні.
Саме тому, всі організації Професійної спілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України вживають активних заходів, що спрямовані на профілактику захворювань на коронавірус серед працівників поліції.
Ось лише нещодавні окремі приклади, які доповнюють численні прояви профспілкової турботи про поліцейського:
– Харківська обласна організація Профспілки передала до підрозділів Нацполіції області маски, респіратори, продукти харчування для добових нарядів на загальну суму 21 000 грн.;
– Полтавська обласна організація – закупила для поліцейських захисні костюми окуляри і маски, медичні рукавички та антисептики, на загальну суму 24,8 тис. грн
– Дніпропетровська обласна організація Професпілки передала персоналу ГУНП в області захисні маски, рукавички та антисептики для рук на загальну суму 97,3 тис. грн.
Дане питання перебуває на постійному контролі комітетів обласних організацій Профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України.