01024, м.Київ,
вул.Богомольця, 10
e-mail: profspilka.ovs@gmail.com
+38 044 2549834 (факс)
+38 044 2530566
+38 044 2561018
Member of the  <br>European Police Union
Member of the
European Police Union
ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПІДВЕЛА ПІДСУМКИ РОБОТИ

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПІДВЕЛА ПІДСУМКИ РОБОТИ

Конференція Запорізької обласної організації Профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України, присвячена підведенню підсумків роботи організації у 2018 році, відбулась 22 лютого ц.р. в залі засідань обласного главку Національної поліції.
Під час заходу начальник відділення Національної служби примирення і посередництва в Запорізькій області Сергій Четвертак вручив голові профспілкової організації Віктору Нестеренку сертифікат про визнання організації такою, що відповідає критеріям репрезентативності на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення угод та для делегування представників до органів соціального діалогу.
Віктор Нестеренко прозвітував про роботу організації у 2018 році, визначив плани на майбутнє, подякував членам профспілки за допомогу і підтримку.
Зокрема, у звіті голови йшлося про допомогу, яку надано протягом року членам профспілки, передусім тим, які проходили стажування в зоні проведення Операції Об’єднаних сил, про організований відпочинок 36 поліцейських родин на узбережжі Азовського моря, про компенсування вартості 100 путівок для дітей членів профспілки у дитячі табори, про Фонд донорської крові та про інші численні добрі справи.
За підсумками діяльності визначили та привітали найактивнішого члена організації, яким став голова первинної організації Управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Юрій Макаров.