01024, м.Київ,
вул.Богомольця, 10
e-mail: profspilka.ovs@gmail.com
+38 044 2549834 (факс)
+38 044 2530566
+38 044 2561018
Member of the  <br>European Police Union
Member of the
European Police Union
ЗА ГІДНИЙ БЮДЖЕТ, ЗА ГІДНІ ЗАРПЛАТИ, ГІДНІ ПЕНСІЇ !!!

ЗА ГІДНИЙ БЮДЖЕТ, ЗА ГІДНІ ЗАРПЛАТИ, ГІДНІ ПЕНСІЇ !!!

Комітет соцполітики Верховної Ради України 22 жовтня ц.р. розглядав ініційовані Профспілкою питання соціального захисту поліцейських і пенсіонерів органів внутрішніх справ.

Пенсійна несправедливість у одних і низькі зарплати інших скоро виведуть на протест всіх разом. Покоління намагались розділити і протиставити, але ставлення влади до силовиків і військових, як до розхідного матеріалу, змушує їх зараз ставати до спільної боротьби за соціальні гарантії.
Сьогодні знову говорили про виконання рішень судів по перерахунку пенсій. Тільки по екс-правоохоронцях 7603 справи невиконані, а перспективи того, що Пенсійний з Мінсоцом виконають закон – примарні. В урядовців вище законів свої постанови.
Щоб зробити видимість виконання рішень в Пенсійному фонді почали формувати реєстр всіх справ. По суті чергу на законні виплати. Почали з 2013 року. В списку – діти війни, інваліди Чорнобиля і т.д. Заклали на цей рік 50 мільйонів. Закриють за них, дай Бог, борги 2013-го. На наступний скільки? Знову 50 мільйонів. Це ще може виплати за якийсь рік.
А хто доживе до виплат за рішеннями судів 2018 року? Якщо із тих, хто повигравав суди, пенсіонерів-силовиків померло вже 4000 осіб!!!
Я подав правку до бюджету, щоб передбачити ці кошти на виплати за рішеннями судів на всіх-на військових і міліціонерів, на дітей війни і на чорнобильців. Відхилили. Ніхто і не пробує вирішувати це питання.
Тому вирішено знову діяти кардинально. Призвели наші протести до перерахунку цьогоріч? Хай 1500 грн в середньому-вже результат. Тож знову треба масово йти на вулицю.
Пенсіонери МВС і військові вирішили приєднатись до нашого штабу, проголосованого на 25-тисячному мітингу профспілок. Далі -разом мобілізуємося, перекриваємо дороги, блокуємо Кабмін і повертаємо людям адекватні пенсії і зарплати!!!
Всі ці вимоги підтримує і профспілка атестованих працівників МВС. Нинішні поліцейські вже награлися в реформу перевдягання. Вони хочуть нормально працювати і отримувати за це гідне грошове забезпечення. Вони розробили нову постанову про грошове забезпечення і ми добиватимемося, щоб почули тих, хто служить.

https://www.facebook.com/pages/Комітет-ВРУ-Соціальної-Політики-Зайнятості-та-Пенсійного-Забезпечення/2020237118192470