Звернення до українських поліцейських з нагоди професійного свята

Шановні друзі!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем Національної поліції України!

Створення Національної поліції є вагомим здобутком нашої держави у час активної розбудови громадянського суспільства та становлення нації.
У нинішні буремні часи війни, реформ і криз держава поклала на поліцейського надзвичайно складні завдання, передусім, із протистояння зростаючій в країні злочинності, забезпечення громадського порядку в містах і селах, захисту нашої незалежності від агресора.

Важкі поліцейські будні вимагають від кожного із вас високого професіоналізму, зразкової дисципліни, граничної мобілізації сил, постійної готовності до самопожертви заради тих, хто потрапив у скрутну життєву ситуацію.

Ваша відданість справі є надійним оберігом життя, здоров’я та добробуту українського народу, міцним щитом від протиправних зазіхань на інтереси держави.

В день свята висловлюю найщиріші побажання ветеранам органів внутрішніх справ. Низько вклоняюсь матерям і дружинам тих, хто оберігає спокій наших громадян. Ваша підтримка, душевне тепло й повсякденна турбота допомагають долати будь-які труднощі та негаразди.

Наслідуючи традиції сивочолих ветеранів, об’єднані бажанням творити історію, будувати нове суспільство, ви, пліч-о-пліч протидієте злочинності, гідно «тримаєте удар» в часи випробувань, що випали на вашу долю, на професійну й громадянську зрілість в умовах антитерористичного протистояння. Тож, нехай ваші численні здобутки стануть основою для нових звершень на благо України.

Нехай ніколи не залишать вас мужність і відвага.

Щастя вам і вашим родинам, міцного здоров’я, невичерпних духовних сил, благополуччя та людської шани.

Слава Україні!

З повагою, від імені та за дорученням багатотисячного колективу Профспілки,

Голова Профспілки
Олександр Козленко