Наше кредо залишається незмінним: профспілка – для людини

Наше кредо залишається незмінним: профспілка – для людини

Сучасне життя вимагає переосмислення суті профспілкового руху та його еволюційних змін. У нинішні нелегкі часи тотальних реформ та економічної кризи профспілки мають стати більш динамічними і більш наближеними до найважливіших потреб людини праці. При цьому, основне кредо профспілкової діяльності залишається незмінним: профспілка – для людини.

Саме поняття людяності є основним мотивом і сенсом діяльності Кіровоградської обласної організації Профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України, яку із часів її утворення очолює Валерій Петрович Шевчук. Завдяки працелюбності та наполегливості притаманних Валерію Петровичу, організація крок за кроком втілює у життя сформовану Радою Профспілки сучасну профспілкову ідеологію, котра базується на інтересах людини. Тому із профспілковим лідером рахується місцева влада і роботодавець, поважає поліцейська спільнота.

Шевчук В.П. є членом Ради Профспілки, входить до складу колегії, Громадської Ради та інших соціально спрямованих дорадчих і контролюючих органів Головного управління Національної поліції та органів самоврядування в області, що дає можливість постійно і оперативно впливати на рівень правового захисту та соціального забезпечення членів профспілки, а також відстоювати колективні інтереси усього персоналу зазначеного правоохоронного відомства.

Неабиякої популярності серед поліцейської громади набули профспілкові проекти, спрямовані на подолання соціально-побутових проблем у поліцейських родинах і чисельні соціально-культурні заходи. Все це реально сприяє оздоровленню морально-психологічного клімату в колективах, збереженню в них кадрового потенціалу.

Дякуючи чіткій організації щоденного прийому профспілчан головою та комітетом організації, сотні поліцейських, пенсіонерів і членів їхніх родин постійно відчувають профспілкове піклування із вирішення численних особистих питань. Найчастіше це отримання матеріальної допомоги з нагоди народження дитини, або в разі втрати близьких, на оздоровлення і відпочинок тощо. Загалом, більше третини членів організації цього року отримали матеріальну допомогу, загальна сума якої сягає 250 тис. грн. Профспілка не байдужа і до рівня технічної оснащеності підрозділів поліції, на її зміцнення спрямовано близько 50 тис. грн.

Проте, найбільш актуальним профспілковим заходом на сьогодні, який обчислюється десятками тисяч гривень витрачених профспілкових коштів, є допомога бійцям АТО, інвалідам, родинам загиблих, дітям, які потерпіли від війни та іншим соціально вразливим категоріям працівників.

Підтримка наших героїв, які щоденно ризикують життям на сході країни, не обмежується лише матеріальними витратами. Бойовий дух учасників АТО під час своїх постійних благодійних гастролей в зоні збройного конфлікту підтримує перший в Україні профспілковий вокально-інструментальний ансамбль «Офіцери», безпосереднім учасником якого є голова Кіровоградської організації Профспілки (див. відео).

Тож, авторитет нашої профспілкової організації на Кіровоградщині зростає, а також, не зважаючи на нинішні непопулярні кадрові рішення про масові звільнення особового складу, постійно зростає її чисельність, зокрема, цього року лави спілчан в області примножилися більш як на два відсотки.

Важливим чинником у регулюванні трудових і соціально-економічних відносин в підрозділах поліції області є плідна співпраця профспілкового активу із керівництвом органу, основні напрямки якої закріплені в колективному договорі, що укладений цього року між профспілкою і роботодавцем.

Бажаємо успіхів Валерію Петровичу і усім членам очолюваної ним організації. Так тримати !!!

Опубліковано Oleg Rozhnyatovsky 28 вересня 2016 р.

на відео: виступи ансамблю «Офіцери» в зоні АТО
Головний фахівець оргвідділу ПАП ОВС України Олександр Чумачов.